Trevligt att höra ifrån dig

Använd gärna kontaktformuläret för att ställa en fråga eller lämna ett meddelande. Är du i akut behov av vår hjälp rekommenderar vi dig att ringa istället!

NAMN

E-POST

ÄMNE

MEDDELANDE

Kontakt information


Telefon

08-55 66 17 30  dygnet runt

Fax: 08 – 55 66 17 44

Kontor öppet
Mån-To 06.00-16.30, Fre 06.00-15.00

 

Adress, Stockholm
CIJA TANK AB
Timmermansvägen 2
132 38 Saltsjö-boo


Adress, HK

CLEANPIPE SVERIGE AB
Äsperedsgatan 8
424 57 Gunnilse

Organisationsnummer
556100 – 5397


E-post

info@cija.se
order@cija.se
ekonomi@cija.se

Cija Tank AB

MÖT VÅRA FANTASTISKA MEDARBETARE

Pär Biörklund
Ordermottagare – kundtjänst

par.biorklind@cija.se
08-55 66 17 34

Merja Varonen
Ordermottagare-Kundtjänst

merja.varonen@cija.se
08-55 66 17 32

Tompa Aitto-Oja
Transportchef

tompa@cija.se
08-55 66 17 33, 070-423 01 36

Roger Thyrhaug
Chef farligt avfall/ADR

roger.thyrhaug@cija.se
070-423 01 49

Peter Ljungberg
Försäljningschef, Marknad

peter.ljungberg@cija.se
08-55 66 17 35, 070-423 01 66

Michael Sandström
Arbetsledare, försäljning

micke.sandstrom@cija.se
08-55 66 17 36, 070-423 01 67

Martin Magnusson
Försäljning

martin.magnusson@cija.se
070-423 01 40

Cilla Bäcklin
Fakturering och Ekonomi

cilla.backlin@cija.se
08-55 66 17 39

Jannica Larsson
Fakturering (Mammaledig)

jannica.larsson@cija.se
08-55 66 17 39, 070-423 01 62

Jonas Mårtensson
Regionchef, Vice VD

jonas.martensson@cija.se
08-55 66 17 38, 070-423 01 61